Zaloguj się
  E-Mail:
  
  Hasło:
  


Nowy klient
Zapomniałeś hasła
Szukaj
Nowości

GDM - internetowy  salon ... zobacz więcej

Informacje
SZAFA LARGO 2D SOSNA 1587.00zł
     


GDM - internetowy

 

salon meblowy

 


 

 

"SZAFA LARGO 2D SOSNA"

 

 

SZ-LARGO SOSNA 2D 1-S.jpg

 

 

 

Termin realizacji  od 5 do 7 tygodni

 

 

 

 

 

Kolekcja Largo to szeroka gama kształtów, wielkości, konfiguracji szuflad i drzwi - nowoczesność, elegancja i funkcjonalność. Proponujemy wyjątkowe meble, które stanowią połączenie nowoczesności i stylu klasycznego. Prostosta tej kolekcji podkreśla uniwersalne zastosowanie w wielu pomieszczeniach - m.in. salonach, sypialniach.


Szafa do sypialni z kolekcji Largo o szerokości 96 cm to funkcjonalny i bardzo pojemny mebel do przechowywania ubrań codziennego użytku i nie tylko. Szafa do sypialni wyposażona jest w drążek na ubrania oraz półkę.

 

  

Wymiary:


  • wysokość całkowita: 185 cm
  • szerokość całkowita: 96 cm
  • głębokość: 60 cm


 

SZ-LARGO SOSNA 2D 2-S.jpg

Materiał: 


 

Mebel został wykonany w 100% z drewna sosnowego, które pochodzi z polskich lasów. Kupujemy tylko płytę drewnianą sosnową, klejoną wzdłuż lub na tzw. „mikrowczepy”, bez sęków i skaz na zewnątrz mebla. Bejca oraz lakier posiadają niezbędne certyfikaty. Mebel możesz zamówić w kolorze naturalnym lub w jednym z pięciu kolorów naszej bejcy. Bejcowanie jest bezpłatne (z wyjątkiem bejcowania na biało). Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub w bardzo solidną i mocną konstrukcję, która przetrwa długie lata. Mebel posiada zaoblone krawędzie dodające uroku i minimalizujące ryzyko uszkodzenia. Produkt wysyłamy w stanie do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Całość tworzy niepowtarzalny mebel, do którego chce się wracać.

Komoda sosnowa wykonana z klejonki sosnowej łączonej na mikrowczepy. Meble z tej serii wykonujemy z litego drewna sosnowego z minimalną zawartością zdrowych sęków. Bejca oraz lakier posiadają niezbędne certyfikaty. Mebel możesz zamówić w kolorze naturalnym lub w jednym z pięciu kolorów naszej bejcy. Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub, w bardzo solidną i mocną konstrukcję, która przetrwa długie lata. Produkt wysyłamy w stanie do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. 

 

Uwaga: Korpusy mebli z tej kolekcji mogą posiadać sęki, natomiast bezsęczne pozostają fronty. Jedynie meble bejcowane na biało są całkowicie pozbawione sęków.

 

 

 

WAŻNE!: w momencie dostawy przesyłki należy dokładnie obejrzeć opakowanie

pod kątem uszkodzeń.

Jeśli jest, należy otworzyć przesyłkę przy kurierze i spisać z nim protokół szkody.

Kurier ma obowiązek w tym pomóc.

Brak spisanego protokołu uszkodzenia może być przyczyną nieuznania reklamacji.

 

 

 

wzornik tromso.jpg

 

 

 

KOSZT PRZESYŁKI PRZELEW - 77 ZŁ

KOSZT PRZESYŁKI POBRANIE - 154 ZŁ

 

 

Data dodania produktu: 31 październik 2016.
Recenzje
Twój koszyk
...jest pusty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach SZAFA LARGO 2D SOSNA
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!